Buzz… Words & Speaking

kwi 23, 2021 | do pobrania

Czy wiesz, że każdego roku do angielskiego słownika dopisanych jest kilkaset nowych słów?

Chillax, maspreading czy shero to tylko niektóre z nich. Ile z tych słów znają Twoi uczniowie? Jak często uczysz tych słów na swoich lekcjach? Postanowiłyśmy z Kasią Sochacką trochę Ci pomóc w tym temacie i przygotowałyśmy Buzz… Words & Speaking.

Buzz… Words & Speaking to zestaw 36 kart, w których wykorzystałyśmy najnowsze angielskie słowa. Na każdej karcie pytanie z luką (a na odwrocie odpowiedzi!)- uczniowie próbują na bazie słowa klucza stworzyć buzz word a następnie odpowiadają na pytanie.

W zestawie dostaniesz:

  • 36 kart w formacie pdf do wydruku i wycięcia (Wydrukuj dwustronnie, zalaminuj i wytnij, a dostaniesz gotowe karty z odpowiedziami. Wykorzystasz je wielokrotnie do pracy 1 na 1 z uczniem, pracy w parach/grupach czy też dla early finishers.)  Możesz je wykorzystać również do gry w kółko i krzyżyk czy four in a row!
  • karty pracy z wszystkimi pytaniami w formacie A4 wraz z kluczem odpowiedzi – do wydrukowania na zajęcia lub samodzielnej pracy uczniów
  • dodatkowo dostaniesz GRATIS wygodną prezentację ONLINE !
  • oraz pusty szablon, żeby Twoi uczniowie mogli samodzielnie przygotować swoje karty z wybranymi przez siebie Buzzwords!

Do pobrania