Nazywam się Katarzyna Wiącek
i bardzo cenię swój czas.
Dlatego też pomagam nauczycielom języków obcych odzyskiwać ich czas poprzez szkolenia, artykuły, filmy i materiały na blogu.

Nazywam się Katarzyna Wiącek
i bardzo cenię swój czas.
Dlatego też pomagam nauczycielom języków obcych odzyskiwać ich czas poprzez szkolenia, artykuły, filmy i materiały na blogu.

Od 18 lat uczę języka angielskiego. Uczyłam dzieci, nastolatki oraz dorosłych. Przez wiele lat pracowałam w szkole państwowej oraz pełniłam funkcję wychowawcy. Rozwój to ważne słowo w moim słowniku, już podczas studiów w Kolegium Nauczycielskim na UW uczestniczyłam w warsztatach metodycznych. To wtedy rozpoczęła się moja przygoda z konferencjami IATEFL, na które jeżdżę praktycznie co roku.
Ale w pewnym momencie było mi mało, zaczęłam szukać nowych wyzwań…

W 2015 po raz pierwszy wystąpiłam na konferencji IATEFL
w Krakowie. Razem z moją bliską koleżanką Kasią Łaziuk mówiłyśmy o tym, że „Nikt nie jest perfekcyjny”. Mimo stresu całe doświadczenie bardzo mi się spodobało i od tego czasu poprowadziłam już ponad 20 warsztatów na konferencjach w Polsce i zagranicą (np. English Teaching Market w Starych Jabłonkach, Globalne Inspiracje 2017, Rewelacje 2019 i 2020 oraz online EduOctoberfest 2019 lub DOS Teen 2019, 2020 oraz I Love Teaching 3).

Jeśli nie widziałeś/aś mnie w akcji, to zerknij na to webinarium z serii DOS na Wynos. Mówię w nim o znaczeniu ruchu na lekcjach i oczywiście dzielę się kilkoma sprawdzonymi pomysłami na zajęcia.

Ale konfernecje to wciąż dla mnie za mało. W kwietniu 2016 założyłam mojego pierwszego (i jak na razie jedynego 😉) bloga, czyli ENJOY ENGLISH. Miejsce, któremu poświęciłam wiele czasu i energii. Jestem dumna z każdego wpisu, artykułu, materiału, który możecie pobrać. Podczas tych 6 lat prowadzenia bloga poznałam wiele narzędzi, aby moje materiały był jeszcze ciekawsze, a we wrześniu 2020 zdecydowałam zmienić adres strony na www.katarzynawiacek.pl.

2020 to w ogóle rok nowości na blogu, gdyż razem z moj przyjaciółką Kasią Sochacką (www.katarzynasochacka.pl) tworzymy też materiały płatne, które pozwalają nauczycielom sprawniej i szybciej przygotowywać zajęcia.

Czy to już wszystko, pomyślisz? Jeszcze nie, jeszcze mam trochę tajemnic 🙂 Już się nimi dzielę: od kilku lat jestem egzaminatorem maturalnym, co pomaga mi zarówno w prowadzeniu lekcji jak i przygotowaniu materiałów na bloga. Współpracowałam z czasopismami metodycznymi, moje artykuły mogliście przeczytać w The Teacher, English Teaching Professional, CoolSchool, Horyzontach Anglistyki
i Englishland.

Zapraszam Cię do kontaktu:

– jeśli jesteś nauczycielem/nauczycielką angielskiego, który/a szuka materiałów na lekcje

– jesteś nauczycielem/nauczycielką różnych języków obcych, który/a szuka szkoleń i inspiracji na zajęcia

– jesteś osobą, kóra chciałaby razem ze mną uczyć się angielskiego